Зарядно за рутери Cisco ENG 3A-152VVT15, 15W / 15V / 1A
Код на продукта VH402973 | марка VHBW
Гаранция 12 месеца гаранция
Наличност Последен артикул в наличност!
Очаквана доставка: понеделник, 18.5.
Разходи за доставка
96% от клиентите избират да запазят този продукт!